İKİTELLİKÖYİÇİ SPOR

Başkanın Mesajı

Başkandan Mesaj

Değerli Başakşehir İkitelliköyiçi Spor Kulübü Ailesi

2015 Yılında Başakşehir İkitelliköyiçi Spor adıyla kurulan 6 yıllık süre içerisinde önemli başarılara imza atarak adını süper amatör kümeye yazdırmayı başardı.

Bizler sabırla ve iyi niyetle, belki de ülkemizdeki Futbol anlayışına örnek bir soluk getirecek düşüncelerle yola çıktık. Bizler günü kurtarmayı düşünmüyoruz. Geleceği planlıyor, hayali bütçeler ile değil, reel verilerle planlamalar yapıyoruz. Planlama ve futbol dilinin değişmesi konusunda Başakşehir İkitelliköyiçi Spor Kulübü olarak öncülük yapacağımızın şimdiden sözünü veriyoruz.

Futbolun bir kent ve bir ilçe içine kadar önemli olduğunu Avrupadaki örneklerinden görüyoruz. Başta alt yapı olmak üzere, genç sporcuların yetiştirilmesi için alt yapı yatırımlarımızı geçmişte olduğu gibi bugün de uzun vadede oluşturduk.

İlçe genelinde U14 – U15 – U16 – U19 takımlarımızın yaşadığı Şamiyonlukların perçinlenmesi ve süreğen hale gelmesi için, futbol alt yapımızı güçlendirdik. İkitelliköyiçi’mizin her evladı sportif başarıyla tanışsın, yeteneği heba olmasın diye güncel kariyer planlamaları yapabilecek yeterlilikte teknik heyetler kurduk.

Son olarak; Görev süremiz boyunca ilçemize katkı sağlayacak herkesin fikrini önemseyerek Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün işaret ettiği ‘’Zeki çevik ve aynı zamanda Ahlaklı’’ sporcu nesli yetiştirebilmek, Türk sporuna ve ilçemize daha iyi hizmet verebilmek için ekibimle birlikte gece gündüz demeden çalışacağımızın sözünü veriyoruz.

Tahsin GÖÇ
Başakşehir İkitelliköyiçi Spor
Kulubü Başkanı