Antalyaspor’da 2 pozitif vaka!
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, bir yönetici ve bir U19 takımı oyuncusunun koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.
![Antalyaspor’da 2 pozitif vaka!](https://ikitellikoyicispor.com/wp-content/uploads/2021/04/antalyasporda-2-pozitif-vaka-700x394.jpg)
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, bir yönetici ve bir U19 takımı oyuncusunun koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.
İŞTE O AÇIKLAMA
FTA Antalyasporumuzda yapılan rutin Covid-19 testleri sonucunda 1 yöneticimiz ve U19 takımımızdan 1 futbolcumuzda pozitif vakaya rastlanmıştır. Yöneticimiz ve futbolcumuz ile ilgili takip ve tedavi sürecine belirlenen protokol çerçevesinde başlanmıştır.
Henüz yorum yapılmamış.