İKİTELLİKÖYİÇİ SPOR

MSB paylaştı! Ve başladı…

21.03.2021
742

MSB, ”Doğu Akdeniz’de müttefiklerimiz ile ortak eğitimlere ve yakın iş birliğine devam edilmektedir. TCG GEMLİK fırkateynimiz, Doğu Akdeniz’de ABD’ye ait USS DWIGHT D. EISENHOWER Uçak Gemisi Görev Grubu ile geçiş eğitimleri gerçekleştiriyor.” açıklamasında bulundu.

MSB paylaştı! Ve başladı…

Milli Savunma Bakanlığı, TCG Gemlik fırkateyninin, Doğu Akdeniz’de ABD’ye ait uçak gemisi görev grubu ile geçiş eğitimleri gerçekleştirdiğini duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Doğu Akdeniz’de müttefiklerimiz ile ortak eğitimlere ve yakın iş birliğine devam edilmektedir. TCG Gemlik fırkateynimiz, Doğu Akdeniz’de ABD’ye ait USS DWIGHT D. EISENHOWER uçak gemisi görev grubu ile geçiş eğitimleri gerçekleştiriyor. USS DWIGHT D. EISENHOWER uçak gemisi görev grubu ile 15 Mart’ta başlayan geçiş eğitimleri bugün de devam edecek” denildi.

MSB paylaştı Doğu Akdeniz’de ABD ile ortak eğitim...

Doğu Akdeniz’de müttefiklerimiz ile ortak eğitimlere ve yakın iş birliğine devam edilmektedir. 🇹🇷 TCG GEMLİK fırkateynimiz, Doğu Akdeniz’de ABD’ye ait 🇺🇸USS DWIGHT D. EISENHOWER Uçak Gemisi Görev Grubu ile geçiş eğitimleri gerçekleştiriyor. pic.twitter.com/d5hCNARY78

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.